Корзина
101 отзыв
+380984770702
ELITE CANDLES Интернет-магазин подарков и декора
Корзина

Новая статья в газете "Подолянин"

Новая статья в газете "Подолянин"

Творча майстерня Яни Шутяк «Elite Candles» днями відзначає 3 роки успішного творчого захоплення!


СВІЧКИ ЮВЕЛІРНОЇ РОБОТИ 
Хочете зробити осінь теплішою, затишнішою і романтичнішою? Зробіть запашного чаю, загорніться пледом і запаліть свічку... Вона символізує тепло, домашній затишок, захист, світло, життя.  До того ж вогонь очищає оселю від негативної енергетики, його чарівна сила була відома ще нашим предкам... А сьогодні важко уявити святкування Пасхи чи Нового року без запалених свічок. Стали вони і частиною українського мистецва, яке у Кам’янці-Подільському розвиває і поширює не лише в Україні, але і за кордоном кам’янчанка Яна Шутяк.
Її різані, розписні та свічки-мозаїки експонувалися весь липень у Галереї мистецтв. Ще ними захоплюються поціновувачі з усієї країни, а також грецькі, німецькі, італійські та ізраїльські шанувлаьники.
Творча майстерня Яни Шутяк «Elite Candles» днями відзначає 3 роки успішного творчого захоплення. Всі напрацювання, задуми і вміння за ці роки вилилися у різномаїття та дизайн свічок, написання книги, де містяться авторські схеми виготовлення свічок, проведення десятків майстер-класів для любителів та професійне навчання майбутніх спеціалістів цієї справи.
Як усе це вдається майстрині, де бере вільний час і як власне виготовляються свічки ювелірної роботи ми вивідали у святій святих - майстерні.
Парафінового ювеліра застали в процесі роботи. Яна бере заготовку свічки і періодично занурює її у кольоровий парафін до досягнення потрібного розміру. На свічку при тому нашаровується парафін різних відтінків. Поки свічка тепла, майстриня розпочинає казковий процес: вирізає, закручує, завертає та знову вирізає, допоки вона не набуде своєї витонченної краси.
* - На вирізання маю всього 15 хвилин, поки на застиг парафін, - пояснює дівчина.
І так, в одну мить, на наших очах народжується справжній витвір мистецтва, який важко повторити, і в який неможливо не закохатися.
Запитуємо в Яни чи не приховує вона процес виготовлення ексклюзиву, на що вона відповідає, що навпаки, відкрита до спілкування і навіть навчання інших.
* - Завжди мріяла про публічну майстерню, щоб люди могли прийти подивитися на процес роботи, бо він дійсно чарівний, а за бажанням - і власними руками створити  подарунок. Люблю спостерігати із яким захватом працюють учні, їхня радість по-дитячому щира. Одні роблять подарунки собі, інші власними руками готують сюрприз для найдорожчих. Святкували у нас навіть і день народження. Подруги вирішили, що свято треба провести так, щоб воно було корисним, емоційним, та яскравим. Дуже приємно що обрали саме нас для такого задуму.
*Радію, що свічки нашої роботи обирають як подарунок на усі можливі свята, бо це вже не звичайна свічка, а витвір мистецтва! Даруюють їх як жінкам, так і чоловікам. Часто беруть дітям на хрещення, весілля, на корпоративні подарунки, вчителям, лікарям, друзям, кумам, і т.д. Обожнюю робити весільні свічки, люблю враховувати забаганки наречених. 
Цьогоріч Яна Шутяк видала авторську книгу з виготовлення різаних свічок. Обкладинку до видання зробила кам’янецький майстер скрапбукінгу Віталіна Татарінцева. А ще авторка опанувала нову техніку у виготовленні парафінових виробів - мозаїку. Інші майстри довго не знали як використовувати яскраві орбізки, що залишаються після  вирізання свічок. А Яні вдалося перетворити їх у мозаїчний шедевр. Майстер-клас одразу передала колегам, аби ті переймали досвід. 
Кам’янчанка Яна Шутяк каже, що на творчість її надихають доньки Діана та Мілана, підтримує у всіх починаннях чоловік Сергій.
*- Не дарма кажуть що вагітність спонукає жінку на творчі здібності. Особливо коли вона чекає дівчинку. Під час вагітності із Діаною зацікавилася миловарінням, довго розвивалася у цьому напрямку, а коли очікувала Мілану, загорілася виготовленням свічок. З великим животиком поїхала до Вінниці на майстер-клас до майстрині Олени Жиліної, в якої і навчилася усім тонкощам справи. 
*Найбільшим досягнення майстерні називаю наш колектив однодумців, моїх помічників, творчих особистостей. Спільні проекти створюємо із Ольгою Романовою, а наша Крістіна Хакімова створює свічки надзвичайної краси, художниця розписує іх акриловою фарбою та крапковим розписом, від цього різані свічки стають ще елегантнішими. 
*Розвиватися нам усім є куди. Надалі хотіли б більше співпрацювати із весільними агенствами, декорувати свічами кав’ярні, ресторани, готелі, тощо.
Наша майстерня відкрита для кам’янчан, тому з нагоди триріччя «Elite Candles» проводимо розіграш. Умови конкурсу дивіться за посиланням:https://www.facebook.com/shutyak.yana
Вікторія КОЖЕВНІКОВА.

Другие новости